Перегляд програми мистецьких колективів Городенківської ТГ присвоєнню та підтвердженню звання “народний”.

28 листопада атестаційна комісія управління культури національностей та релігій ОВА по присвоєнню та підтвердженню звання “народний”, “зразковий” аматорський колектив у складі: головного спеціаліста управління культури – Христини Гук, заступниці голови атестаційної комісії, директора НМЦКіТП – Світлани Панько та завідувачки відділу НКС – Стефанії Капустинської, переглянули програму мистецьких колективів Городенківської ТГ.

А саме: НА вокально-інструментальний ансамбль “Передзвін” ПК (кер. Р.Луцик), НА інструментальний ансамбль “Диксиленд” ПК(кер. Б.Москалик), НА драматичний колектив “Перевесло” БК с. Чернятин (кер.М.Сорока), НА драматичний колектив БК с.Поточище (кер. В. Савіцький), НА хоровий колектив “Галичани” БК с.Поточище ( кер. Є Ротерман), НА фольклорний ансамбль “Перемітка” БК с.Лука (кер. М.Бабала), НА фольклорний ансамбль “Коралі” БК с.Раковець (кер.Г.Липко), НА фольклорний ансамбль “Росохацьке надвечір’я” БК с.Росохач (кер. М Микитчук), НА фольклорний ансамбль “Ровесниці” БК с. Тишківці (кер. І. Драганчук).
Атестаційна комісія подала клопотання до колегії управління культури, національностей та релігій ОВА про підтвердження звання “народний” аматорський даним колективам.