День працівників культури та майстрів народного мистецтва.

10.11.2023р. День працівників культури та майстрів народного мистецтва. Обласний національний академічний драматичний театр ім.І.Франка. Суттєві корективи у святкування внесла довготривала повітряна тривога, але вдячність, похвала і повага до людей, що тримають наші пісню, слово, танець, обряди, традиції, звичаї, нашу українську ідентичність у двокриллі- таки відбулася!Часто кажемо про подвижників у культурі! І це правда!Але ніяка держава у світі не виживала без своєї ідентифікації через культуру, релігію, просвітництво.

І Україна має про це памятати!Бо саме українська культура формує у суспільстві український світ,а не “руській мір московита вбивці”.Ми програли війну у культурі,просвітництві,тому й почалася справжня війна!У кремлі на інформаційний,культурний і просвітницький фронт виділяють кожного року 1 млрд.доларів. А як фінсувалася у нас культура до війни…? Як зараз…? Яке ставлення до культури було за роки Незалежності,ставлення до людини у культутурі,її потреб,потреб колективів,проєктів,щоб зберегти і примножити наше неоціненне багатство в Україні і,зокрема,у нашій області,щедро обдарованій талантами різних регіонів!Памятаймо про це….

У фойє театру пошановували працівників культури грамотами,подяками,квітами,добрими віншуваннями .В.о.начальника обласного управління культури, національностей та релігій ОВА Тетяна Лапка, заступниця начальника Мирослава Корнелюк вручили грамоти ОВА, грамоти і подяки обласної, ради, грамоти управління культури, національностей та релігій ОВА, почесне звання багатьом працівникам на ниві культури, народного мистецтва за сумлінну працю,високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток культури Прикарпаття.Запрошені мали змогу переглянути виставу”Єнеїда” за мотивами поеми І.
Котляревського у постановці Іванофранківського національного академічного драматичного театру ім.І.Франка.Дякувати людям культури і мистецтва,що тримають над нами українське небо!
Слава Господеві, Слава ЗСУ, Слава Україні!