Відкриття персональної виставка мисткині Ірини Микитин.

14 березня 2024р. У виставковій залі Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття відбулося відкриття персональної виставка мисткині Ірини Микитин.
Майстриня дизайнерського розпису народилася у місті Красилів Хмельницької області. Більшу половину життя проживає у місті Коломиї де занурена у колорит та етнічні традиції Прикарпаття. Мистецької освіти не має, а малює з дитинства. Усе це переплітається з піснею, бо народилася у сім’ї де свято бережуть любов до українських традицій. Понад 17 років є учасницею народного аматорського фольклорного гурту «Тайстра» Палацу культури (Народний дім) м.Коломиї.

В творчому доробку майстрині дизайнерський розпис на одязі, живопис на склі, жіночі прикраси зі шкіри, бісеру, ниток, металу, шопери (сумки), предмети побуту, традиційна народна атрибутика.
Авторка унікальної виставки створює стильне вбрання і багато піджаків, пальт, продані. Вони є в гардеробі жінок не тільки в Україні, а також Чехії, Польщі, Америці.
На відкритті виставки Ірину Микитин привітали: начальниця управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Тетяна Бойко, директорка НМЦК і ТП Світлана Панько, голова обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва Василь Корпанюк, художники Михайло Дейнега, Дмитро Сивак,працівники НМЦКіТП Богдан Кучер,Іванна Мошура.Органічно і професійно,як завше,провела дійство Стефанія Капустинська. Неперевершено звучали народні пісні у виконанні Вікторії Семчук, Ірини Микитин та Ольги Курчій.
Запрошуємо відвідати цю унікальну виставку .