«Тіні забутих предків» – Народний театр Вигодського Будинку культури Вигодської ОТГ

2 лютого в 41 раз Народний театр Вигодського Будинку культури Вигодської ОТГ відкрив свій новий театральний сезон дивовижною прем’єрою. На цей раз нею стала вистава «Тіні забутих предків» Я.Яроша за однойменною повістю Михайла Коцюбинського. Ця вистава – історія кохання карпатських Ромео і Джульєти, котрі закохані ще з дитинства, мріють про одруження, проте зростають у двох ворогуючих сім’ях. Неймовірне дійство, яке постало перед глядачами через витончену гру акторів, десяток різноманітних автентичних колоритних обрядів, живий звук трембіти та карпатських музик, нікого з присутніх на прем’єрі не залишило байдужими.
Цією виставою театр підтвердив своє звання народний. Представники атестаційної комісії управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації: директор Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття Світлана Панько та завідуюча відділом фольклору та етнографії НМЦКіТП Стефанія Капустинська дали високу оцінку колективу, який є прикладом для всіх аматорських колективів театрального жанру на Прикарпатті. Приємно, що жителі Вигоди люблять цей колектив і довели це переповненим залом глядачів. Зі словами подяки до творчого колективу та керівника-режисера Богдана Мельника звернувся селищний голова Ярослав Наум, висловив щиру подяку та сердечні слова за ту величезну роботу, позитивну енергетику та естетичну насолоду яку всі мали змогу побачити.
Також на прем’єрі вистави «Тіні забутих предків» у рідному селищі був присутній депутат Верховної Ради України Олександр Матусевич, який наголосив, що театральне мистецтво має великий позитивний вплив на глядачів, воно зміцнює духовність і розвиває культуру та побажав талановитому колективу творчих успіхів.