Розколяда наближає перемогу

12 лютого, у неділю, в залі НМЦК і ТП, за ініціативою управління культури, національностей та релігій ОДА, громадсько-християнського руху “Клич” департаменту культури Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківського обласного та міського об’єднань ВУТ “Просвіта ім. Т.Шевченка” відбулося духовно-мистецьке дійство “Розколяда наближає перемогу”. На початку свята усіх учасників і присутніх благословив о. Василь Пасічник-Рак.

У своєму поетичному одкровенні ведучі Лариса Шафран та Василь Гринюк запросили на сцену гурт мирян 3 чину Згромадження Воплоченого Слова на цікаву і щемливу драматургію “Вертепу”. А далі у пролозі різдвяно-мистецького частування естафету перейняли народний, аматорський, молодіжний хор “Осанна” (керівник – Любов Терлецька) і театральна студія “Живбувпес” (керівник – Таїсія Веселкова Люта). Чарівною у своєму співі – коляді “Ой у місті Вифлеємі” була Оксана Марцінко з вокальної студії “Рейнбовмюзік” (керівник – Ірина Гаргат). Як завше достойно у своєму виступі виглядала народна аматорська хорова капелла “Бескид” (керівник – Олена Поглод). Щирими доповненнями до світла і різнобарв’я колядок та Господньої прослави були і тріо бандуристок “Мальви” (керівник – Надія Євенко), учасники творчої школи “ДомініКо” (керівник – Володимир Хозінський), фольклорний ансамбль ДМШ № 1 ім. М. Лисенка “Дзвіночок” (керівник – Надія Євенко).


По особливому звучали твори у виконанні вокального гурту Центру підтримки переселенців та НД “Княгинин” “ЯМаріуполь” (керівник – Любов Терлецька). Зачарували своїм естрадним виконанням колядок “ВІА-Тріо” у складі Ірини Соляник, Ірини Битко та Марії Петруняк. Але найяскравішим був виступ наших військових з театру пісні “Прикарпатські Байрактари” (режисер – Василь Гринюк, керівник проекту підполковник Юрій Мухін). А довершив мистецьку частину “Розколяда наближає перемогу” заслужений журналіст України Богдан Кучер.

На святкуванні був присутній міський голова Руслан Марцінків. А вітали учасників дійства начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Володимир Федорак, голова громадсько-християнського руху “Клич” Богдан Гоблер.

Особливі подяки ведучих Лариси Шафран, Василя Гринюка, виступаючих лунали на адресу усіх учасників розколяди, організаторів та директора Обласного навчально-методичного центру культури та туризму Прикарпаття Світлани Панько. Під час урочистого мистецького дійства “Розколяда наближає перемогу” проводився збір коштів для ЗСУ.

Більш детально можна ознайомитися на сторінці в Facebook