Курси підвищення кваліфікації для викладачів-піаністів дитячих шкіл області.

У навчально-методичному центрі культури туризму і Прикарпаття з 15 по 26 січня проходять курси підвищення кваліфікаціі викладачів ПСМНЗ з класу фортепіано і концертмейстерства. Навчається 37 викладачів, серед яких є викладачі з великим досвідом,відомі на обласних і всеукраїнських рівнях, а також викладачі- початківці.
Курси проводяться на високому професійному рівні, ретельно підібраний викладацький склад, вдало й доречно підібрані теми, які на сьогодні є найбільш актуальними. Не перестають дивувати своїми досягненнями як викладачі музичних шкіл так і викладачі музичного училища ім.Д.Січинського , лектори Прикарпатського університету ім. В. Стефаника. Родзинкою курсів стало відкриття юних комозиторів краю, учнів, які з великим натхненням виконували власні твори.

“Моє особисте враження — було цікаво й інформативно. Ми мали можливість активно поспілкуватися з провідними викладачами-піаністами Івано-Франківського музичного училища ім. Д. Січинського О.Г. Купновицькою, Н.П. Сич, О.С. Назаренко, послухати гру їхніх студентів, рівень майстерності яких надзвичайно високий. Крім того, було цікаво послухати лекції запрошених фахівців різних дисциплін з Прикарпатського університету ім. В.Стефаника. За насичене, різноманітне і змістовне наповнення програми курсів окрема подяка куратору курсів Чікаловій М.М.” – пише в Facebook Надія Іздрик.