Cемінар з драматичного напряму для керівників театральних колективів та методистів

27 березня Міжнародний День Театру, а напередодні у виставковій залі НМЦКіТП відбувся семінар з драматичного напряму для керівників театральних колективів та методистів даного жанру. Спочатку присутні у залі пошанували Хвилиною мовчання тих героїв, які віддали своє життя за волю і незалежність України. Відтак, з вітальним словом і побажаннями до учасників семінару звернулася заступниця начальника управління культури, національностей та релігій, депутат обласної Ради, заслужена працівниця культури України Мирослава Корнелюк.

Цікавим і багаторічним театральним досвідом поділилася режисер, педагог, драматург, педагог, сценарист, громадська діячка Любов Василівна Липовська(Телька). Директор НМЦКіТП Світлана Панько вручила Любові Липовській подяку.


Вітала присутніх і завідувачка кафедри сценічного мистецтва та хореографії Навчально-наукового Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, заслужена працівниця культури України – Надія Кукуруза. А потім учасники семінару мали змогу побачити і насолодитися творчістю Вигодського НА театру “Карпатська німфа” (керівник-Богдан Мельник), театру-студії “Амплуа”, центрального міського БК міста Надвірна (керівник-Уляна Лешко) та творчістю дитячої акторської студії “Авантюристи” Ольги Гнатковської, яку представив Борис Яхно-киянин, актор театру “Березіль” міста Бориспіль, тепер внутрішньо-переміщена особа з Києва. Усі юні актори теж отримали подяки і слова похвали від директора НМЦКіТП Світлани Панько, яка побажала молодим і талановитим митцям творчої наснаги і світлої долі на сцені! Адже гучні овації та вигуки “Браво” спонукають до нової праці та підкорення нових вершин! Як завше щиро і професійно провела дійство режисер та автор сценарію Іванна Мошура (Доля). Учасники семінару мали нагоду переглянути книжкову виставку до Міжнародного Дня Театру від бібліотечних працівників НМЦКіТП.
Щира вдячність усім організаторам та учасникам семінару! Зі святом усіх, хто залюблений у театр, хто присвятив своє життя театральній сцені!
Слава ЗСУ, Слава Господеві!