З піснею в серці” Івано-Франківської композиторки ГАЛИНИ ТЕРЛЕЦЬКОЇ з нагоди її 70-річчя та 30-річчя творчої діяльності.

25.04.23р. в НМЦКіТП відбувся творчий вечір “З піснею в серці” Івано-Франківської композиторки ГАЛИНИ ТЕРЛЕЦЬКОЇ з нагоди її 70-річчя та 30-річчя творчої діяльності. Але мова не стільки про творчий вечір,а про Господню, Духовну, моральну,просвітницьку, навчально-повчальну ниті єднання поколінь із вчорашнього, через нинішнє і у завтрашній день. Ця нить тривожна.
Що слухають пісенного наші діти, онуки, чим наповнені наші серця? Соціальними мережами з тік-токами, телеграм каналами, інстаграмами…

А що важливо-ця пісенна зустріч з піснями світлої людини Галини Терлецької-це була розмова Бога з нами, з людьми про любов, гармонію,щиру молитву, взаємопрощення, жертовність, співпереживання болю, тривог і трагедій,особливо зараз у часі війни…

З піснею у серці! А ще краще:”Хотіла б я піснею стати”. Про ці та інші означення творчості Г.Терлецької розмірковували Оксана Савчук, народний депутат України, Олександр Левицький, заступник міського голови, Надія Загурська, нач.департаменту культури, професор-науковиця Ганна Карась, о.Орест Путько, творчість Галини Терлецькоїповязана з поетами-Іваном Гавриловичем, Ганною Дорошенко, вязали привітання у вервицю побажань Світлана Панько-Перевізник,директор ОНМЦКіТП, просвітяни, митці, педагоги, друзі, колеги по роботі,поціновувачі творчості пані Терлецької.

А що пісень і виконавців-площі публікації не вистарчить!Від народного артиста України Михайла Кривеня,солістки обласної філармонії Оксани Кречко-до дитячих і молодіжних хорів,гуртів,тріо,дуетів,окремих виконавців: хори “Радість””Крила”,”Осанна”, “Яворина”,гурт”ЯМаріуполь”,звучали бандура, скрипка, акордеон, фортепіано,гітара.Були цікаві відеоматеріали про сімю,про родину і педагогічну діяльність Галини Терлецької,громадську роботу,плани і мрії. А пісні п.Галини дуже мелодійні, радісні, дохідливі, легко лягають на сприйняття, бо писані на слова Івана ФранкаТараса Шевченка ,Лесі Українки, сучасників-Ярослава Дорошенка, Івана Гавриловича, Ганни Дорошенко та багатьох інших. Вечір вела талановита донька п.Галини – Любов Терлецька.

Словом,такі пісенні зустрічі-це намагання осягнути сенс і глибину існування,прислухатися серцями,як чуйно і трепетно з нами розмовляє Бог!А десь променистим шляхом веде нас музика Божих дітей!І серед них і пісенна творчість Галини Терлецької!Многоліття їй на цьому шляху!
Частиною допису розмірковував Богдан Кучер.