50-річчя народного аматорського фотоклубу «Ватра»

14 березня 2019 року в Навчально-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття, відбулись урочистості з нагоди відзначення 50-річчя народного аматорського фотоклубу «Ватра», під назвою: «Зніми фотограф нас, допоки ми щасливі!..»


З привітальним словом до всіх присутніх звернувся начальник Управління культури національностей та релігій, Заслужений працівник культури України – Володимир Федорак вручивши керівнику фотоклубу М.Крицуну Почесну Грамоту управління культури.


На заході були присутні учасники фотоклубу, ветерани, гості. Лунали вітальні слова, пісні, вірші, хореографічно-пластична композиція, панувала творча атмосфера. Зала була оформлена, наче справжня фотостудія, де можна було зробити фотопортрет на пам’ять. Впродовж заходу, на екрані, проектувалися відеоархіви фотохудожників, роботи сучасних митців і тих, що вже відійшли у вічність.

Були хвилюючі миті згадок про людей, які створили цей клуб і тих, котрі невпинно продовжують зараз фотосправу. Директор НМЦКіТП – Світлана Панько, привітала ювілярів, вручила грамоти керівникам та учасникам «Ватри»