25-ий Обласний фестиваль гумору та сатири ім.Павла Глазового (м.ТЛУМАЧ).

Стало доброю традицією в переддень Андрея Первозванного зустрічатись в м.Тлумач, що на Івано-Франківщині,з майстрами доброго настрою та гумористами рідного краю на обласному фестивалі гумору та сатири ім.Павла Глазового ,якому передує конкурсна програма в якій беруть участь як учасники розмовного жанру так і фольклорні та драматичні колективи.
Хоч на дворі було зимно, в глядацькому залі та сцені Народного Дому було гаряче.

В неділю, 10 грудня вже 25-ий раз на свій вихід на сцену нетерпляче чекали юні та з досвідом,новачки та вже знані виконавці гумору ,які приїхали сюди з усіх куточків області, щоб подарувати своїм поціновувачам гарний настрій. Забігаючи наперед скажу що конкурс дійсно виявив багато нових талантів,в майбутньому артистів розмовного жанру.
Цього року в відбірній конкурсній програмі взяло участь 12 учасників.які предстали перед очима шанованого жюрі яке очолив відомий на Прикарпатті гуморист та сміхованець-заслужений артист України ВОЛОДИМИР ПУШКАР.

Свої таланти на фестивальній сцені представили:
1)Народний аматорський фольклорний колектив з села Липівки Рогатинського району(кер.Наталія ЧУБАТА),
2)Представник Надвірнянщини, юний сміхованець з с.Молодків НАЗАР ТИМКІВ,
3)ТАРАС ПИТЛИК з с.Тяпче Долинський район,
4)ВАСИЛЬ ТОНЕНЬКИЙ с.Дора,Яремчанської міськради,
5)Гурт “Сільські панянки” с.Полагичі ,Тлумачцький район,
6)ГАННА ЦИПІЙ,с.Угорники,Коломийський район,
7)ЯРОСЛАВ КІЦУЛ,м.Болехів,
8)ОЛЬГА КРУПКА, керівник НАДК клубу с.Пуків,Рогатинський район,
9)Гурт “ВІКНЯНОЧКА”,с.Вікняни,Тлумачцької ОТГ,
10)МАРІЯ ЛУЦИК,с.Яківка,Тлумачцький район,
11)ОЛЕКСАНДР ХОДАК,учень першого класу,м.Городенка,
12)ОЛЕКСАНДР РИБЧУК ,с.ТАРАСІВКА,

По закінченні конкурсної програми за результатами відкритого голосування та за кількістю оцінок голова жюрі конкурсу ВОЛОДИМИР ПУШКАР оголосив імена переможців

ТРЕТЄ МІСЦЕ вибороли НАЗАР ТИМКІВ (с.Молодків, Надвірнянщина), гурт «СІЛЬСЬКІ ПАНЯНКИ» працівників культури Палагицької сільської ради та ЯРОСЛАВ КІЦУЛ(місто Болехів).

ДРУГЕ МІСЦЕ поділили між собою ВАСИЛЬ ТОНЕНЬКИЙ (місто Яремче) та народний аматорський фольклорний колектив з села Липівки Рогатинського району.

ПЕРШЕ МІСЦЕ виборов наймолодший учасник фестивалю з Городенківщини ОЛЕКСАНДР ХОДАК (7 років).

ПЕРЕМОЖЦЕМ КОНКУРСУ та володарем ГРАН-ПРІ 25 фестивалю гумору ім.Павла Глазового стала учасниця з Рогатинського району – ОЛЬГА КРУПКА ,керівник НАДК клубу с.Пуків,яка майстерно виконала гумор Ольги Климців .

Учасники та переможці конкурсу отримали грамоти управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації, навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття та відділу культури Тлумачцької РДА та пам”ятні подарунки.

Всіх переможців запросили взяти участь в галаконцерті фестивалю в якому взяли участь : Народний артист України ГРИЦЬ ДРАПАК, заслужені артисти України ВОЛОДИМИР ПУШКАР, МИКОЛА САВЧУК, ІГОР ЧЕПІЛЬ, артист-гуморист МИКОЛА КАВАЦЮК.